Náhradní plnění - změny 2016

Jste firma s více než 25 zaměstnanci a nezaměstnáváte OZP tak, jak nařizuje zákon? Pak snadné, rychlé a legální řešení pro všechny tyto firmy v Jihočeském kraji a ve městě České Budějovice je náhradní plnění 2016.

Kdo zaváhá, zaplatí

Firmy s více než 25 zaměstnanci, které nezaměstnávají OZP v povinném podílu – povinný podíl činí 4 % z celkového počtu zaměstnanců -, by měly zaplatit stanovenou sumu do státního rozpočtu, anebo odebrat dostatečné množství služeb či výrobků od ověřených společností, které upřednostňují zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Od roku 2012 je toto množství limitováno, což znamená, že pří delším zaváhání se nemusí dostat na každého.   

Služby k odběru jsou rozmanité

Kraj České Budějovice nabízí pro náhradní plnění 2016 řadu zajímavých, ale také prospěšných služeb, které mohou vykonávat OZP.

  • Úklid – pravidelný úklid, nárazový úklid, specifický úklid, velkoplošný úklid, údržba zeleně, úklid a údržba venkovních ploch, atd.
  • Bezpečnost – fyzická ostraha, ochrana osob a majetku, elektronická ostraha i s možností napojení na PCO, pořadatelské služby, zabezpečení akcí, recepční služby, požární ochrana, atd. 
  • Správa a údržba budov – komplexní vedení administrativní a technické správy budov a majetku

Výhody využití náhradního plnění 2016

Náhradní plnění 2016 má řadu nesporých výhod:

  • budete mít splněn povinný podíl
  • dojde k úspoře peněz na daních
  • nehrozí žádné pokuty za nedodržení zákona
  • budou zoptimalizovány náklady při odběru služeb pro náhradní plnění 2016
  • administrativu spojenou s náhradním plněním za Vás vyřeší poskytovatel
  • získáte potřebné služby podporující Vaši organizaci
  • podpoříte zaměstnávání OZP

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice
370 01 

tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. České Budějovice

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se ZPS. Nabízí komplexní služby úplného servisu a správy budov a nemovitostí. Zaměstnáváním osob se ZTP zajistí pro svého klienta náhradní plnění a tím mu pomůže vyřešit povinnost ZTP zaměstnávání. Zaměstnávání invalidního důchodce v 1., 2. a 3. stupni TP, zajištěním jeho profesního růstu a kladením velkého důrazu na profesionalitu, společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. odvádí pro svého klienta služby té nejvyšší kvality.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice, 370 01

Tel.: +420 387 412 449
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. České Budějovice

Agentura SIPADAN a.s. má na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami dlouholetou tradici a tím i velkou zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením. Zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání zdravotně postižených tato společnost zajišťuje již od roku 2002. Svým zaměstnancům nabízí kvalitní pracovní zázemí a řadu pracovních výhod, jako např. stravenky. Vám společnost SIPADAN a.s. zajistí nejen náhradní plnění v roce 2016, ale i bezpečnostní a úklidové služby prováděné s velkou profesionalitou a kvalitou.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web:  www.disevenservice.cz

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o České Budějovice

Společnost D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí v Praze a i po celé ČR komplexní úklidové a bezpečnostní služby spojené s náhradním plněním. Zaměstnávání osob s TP a zaměstnávání invalidních důchodců (ZTP) zajišťuje D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. od roku 2004. Tato agentura dbá na vysokou kvalitu odvedených služeb a pro své zaměstnance nabízí nejen práce pro ZTP, ale i řadu odborných školení a přednášek. Díky tomu pomáhá osobám se ZTP uplatnit se jak v běžném, tak i společenském životě.