Facility management a Property management - správa nemovitostí
České Budějovice

Hledáte bezpečnostní agentury, poskytující spolehlivé a komplexní služby, které Vám usnadní život? Ušetříte si spoustu nervů, času a hlavně nákladů, pokud starosti například se správou administrativní budovy přenecháte profesionálům. Správa nemovitostí a údržba budov ve městě České Budějovice je zajišťována zaměstanci některé zavedé bezpečnostní agentury. V tomto městě a pro celý Jihočeský kraj poskytuje služby jako je správa nemovitostí a údržba budov několik agentur, které Vám poskytnou komplexní Facility management, Property management a Energy management.

Tato nabídka služeb obsahuje veškerý servis cílený mimo jiné na optimalizaci nákladů spojených s investicemi oprav, spotřebou energií, řízením technologií atd. Díky těmto službám budete mít zajištěn stoprocentní chod, stav i administrativu objektu či Vaší nemovitosti. Společnosti působí nejen v Českých Budějovicích a v celém Jihočeském kraji, ale i po celé ČR.

Kompletní Facility, Energy a Property management

Facility management, Property management a Energy management, to je kompletní servis, který obnáší  správa nemovitostí a údržba budov. Cílem poskytování těchto služeb je optimalizovat investiční náklady oprav, spotřebu energií, řízení a údržbu technologií, zajistit komplexní ekonomické a obchodní a právní služby, zastupování klienta vůči třetím osobám atd. Facility management zahrnuje veškeré služby související s bezporuchovým chodem technických zařízení budov a nemovitostí.

Facility management pro technickou a administrativní správu

Facility administrativní správa obsahuje služby spojené s administrativním provozem budovy. Facility infrastrukturální služby obsahují provozní a doplňkové služby, které zajišťují bezpečnost a plynulý chod budovy, nebo nemovitosti. Dle požadovaných služeb klienta souvisejících se službami Facility managementu je vždy nastaven proces pro Property management.

Property management pro ekonomické a obchodní činnosti

Property Management zahrnuje ekonomické činnosti, které obsahují veškeré služby spojené s účetnictvím a jinou administrativou budovy, obchodní činnosti a záležitosti spojené s pronajímáním bytových i nebytových prostor. Energy management (energetická správa) obsahuje služby spojené s řízením spotřeby energií.


Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice

tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY

Facility a Property Management od D.I.SEVEN FACILITY, s.r.o. České Budějovice

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o., působící v Praze i po celé ČR, zajišťuje pro své klienty Facility management a Property management. Pod Facility management spadá: technická správa budov zajišťující bezporuchový chod technických zařízení budov a nemovitostí. Probíhá pravidelná údržba objektu a kontrolní činnost pracovníky této společnosti. Administrativní správa zahrnuje veškeré služby spojené s administrativním chodem budovy. Infrastrukturální části facility managementu zahrnují provozní a doplňkové služby zajišťující bezpečnost a plynulý chod nemovitosti. Mezi tyto služby se řadí např. bezpečnostní služby (fyzická ostraha či PCO) a úklidové služby.

Komfortní Property management

Pod Property management spadá: správa majetku budov a nemovitostí, a s tím spojená evidence smluv a kontrola dodržování smluvních podmínek. Dále pak ekonomické činnosti spojené s vedením účetnictví, nebo obchodní činnost spojená s pronajímáním bytových i nebytových prostor. V neposlední řadě Vám tato společnost nabízí Energy management, který Vám zajistí veškeré služby spojené s řízením spotřeby médií.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. má statut chráněné dílny, při odběru služeb máte tedy možnost odpočtu náhradního plnění.