Pult centrální (centralizované) ochrany – napojení na PCO České Budějovice

Cílem bezpečnostních agentur ve městě České Budějovice je zajistit kompletní zabezpečení domu a objektů, a tím chránit majetek klienta před krádežemi, cíleným ničením, vandalismem nebo před nežádoucím vniknutím do objektu. Váš objekt zajistí dálková elektronická ostraha, která svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů.

Služby PCO mohou být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytovány kdekoliv v České republice. PCO je používáno také v místech, kam fyzická ostraha má nesnadný přístup.

Zabezpečení domu a objektů - napojení na PCO

PCO (pult centralizované ochrany) je součástí plně a profesionálně vybaveného dohledového centra, kde dochází k odbavení jednotlivých poplachových informací včetně dálkové verifikace prostřednictvím bezpečnostní kamery. Monitorovací služby pultu centralizované ochrany PCO jsou založeny na přenosu signálů z elektrických systémů (standardně EZS, EPS), které nepřetržitě monitorují sledované objekty. Při přijetí poplachu provede operátor vizuální kontrolu přenášeného obrazu a podle potřeby vyšle na místo členy zásahové skupiny.

Zabezpečení domu a objektů – elektronická ostraha

Zabezpečení objektů nebo domu zajistí elektronická ostraha, napojení na pult centrální ochrany (PCO), a nainstalování bezpečnostních kamer. Přenos a předávání dat probíhá v systému pultu centrální ochrany PCO prostřednictvím digitálních komunikačních formátů, které umožňují přenos plného rozsahu událostí generovaných monitorovacími systémy nebo formou předávání stavových signálů, možná je i kombinace obou možností. Získaná data z monitorovacích systémů jsou přenášena na Dohledové centrum PCO. Ideální je napojení bezpečnostních kamer a elektronické ostrahy objektu na moderně vybavené dohledové centrum v bezpečnostní agentuře. Tím je garantováno zabezpečení objektů, nebo zabezpečení domu, i bez přítomnosti členů fyzické ostrahy.

Způsoby připojení k PCO

Jednou z možností k přenosu dat v rámci centrální ochrany je spojení po JTS (analogová telefonní linka), k tomu je třeba zajistit ze strany klienta funkční telefonní analogovou linku s možností vytáčení účastnických čísel s tzv. jinou tarifikací, neboť k datovému přenosu se využívá služba Datarif 976. Jde o jednotné virtuální národní číslo s vlastností např. libovolné směrování bez nutnosti zásahu v systému klienta, zejména v případech vynucené změny sídla Dohledového centra, jedná se o např. přírodní katastrofy, povodně apod.

Další službou je vzdálený internetový přístup, kdy agentura pro potřeby klientů smluvně zajistí sofistikovaný přístup do databáze PCO - ,,MojePCO‘‘. Díky této službě mohou klienti 24hodin on-line přistupovat pomocí internetu k aktuálním výpisům událostí zaznamenaných Dohledovým centrem. Komunikace probíhá v zabezpečeném SSL protokolu. Tato služba slouží i ke kontrole kvality služeb PCO. Další možné připojení na pult centrální (centralizované) ochrany je přes GSM/GPRS kdy vysílač agentura zapůjčuje zdarma.


Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice
370 01 

tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. České Budějovice

Tato bezpečnostní agentura poskytuje kromě klasické bezpečnostní služby i dálkovou elektronickou ostrahu – napojení na PCO České Budějovice, s možností bezpečnostní kamery. Tato bezpečnostní agentura s mnoha kladnými referencemi od svých klientů patří mezi profesionální bezpečnostní agentury na českém i zahraničním trhu těchto služeb již od roku 1995.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice

tel.: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. České Budějovice

Tato společnost poskytuje služby správa nemovitostí a údržba budov a je dceřinou společností agentury D. I. SEVEN, a.s. Zajistí Vám komplexní služby nejen ve městě České Budějovice, ale i po celé ČR. V rámci Facility managementu poskytuje i elektronickou ostrahu - napojení na pult centralizované ochrany. Každou vybranou bezpečnostní službu Vám společnost poskytne v rámci komplexního balíčku dalších služeb Facility managementu. Společnost poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice, 370 01

Tel.: +420 387 412 449
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - SIPADAN a.s. České Budějovice

SIPADAN a.s. je agentura, která působí na trhu bezpečnostních služeb od roku 2002. Je to profesionální bezpečnostní agentura ve městě České Budějovice. Poskytuje veškeré bezpečnostní služby, které zahrnují také dálkové zabezpečení domu, nebo objektu pomocí elektronické ostrahy - napojení na pult centrální ochrany s možností bezpečnostní kamery. Řadí se mezi uznávané bezpečnostní agentury. Zaměstnává občany se ZPS a poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. České Budějovice

Tato společnost Vám poskytne kompletní bezpečnostní služby včetně zabezpečení domu a zabezpečení objektů, které zajistí dálková elektronická ostraha. Napojení na pult centrální ochrany PCO včetně bezpečnostní kamery Vám zajistí úplný přehled vchodů, východů, vjezdů a výjezdů objektu či domu. Tato bezpečnostní firma nabízí mnoho garancí kvality a možnost odběru služeb – náhradní plnění. Zabezpečí Vaše objekty nejen ve městě České Budějovice, ale po celé ČR.