Pořadatelské služby

České Budějovice jsou metropolí jižních Čech. České Budějovice pořádají během roku mnoho akcí, např. výstavu Země živitelka, Slavnosti piva, Mezinárodní výstavu družstevnictví, Automobilovou rallye, fotbalové zápasy aj.

Potřebujete zajistit organizaci a bezpečnost Vašich akcí a nemáte k tomu potřebný počet kvalifikovaných lidí? Rádi byste bezpečnost akce svěřili odborníkům, a tak si ušetřili starosti a čas?

Seznámíme Vás s renomovanými bezpečnostními agenturami působící v Českých Budějovicích a v jejich okolí. Jednou z jejich profesních činností v rámci ochrany osob a majetku jsou pořadatelské služby a zabezpečení akcí.

Firmy pro zabezpečení akcí

Bezpečnostní agentury mají ve svém programu činností pořadatelské služby. Jedná se především o služby fyzické ostrahy zabezpečující nejen majetek, ale především osoby, které akci navštíví.

Pořadatelské služby zahrnují:

  • Zabezpečení akcí a ochrana majetku klienta
  • Ochrana osob
  • Kontrola a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určeného prostoru
  • Kontrola osob před vpuštěním do určených prostor
  • Zamezení vstupu podnapilým a ozbrojeným osobám
  • Předcházení výtržnictví, příp. ničení majetku
  • Ve spolupráci s policií jsou pracovníci pořadatelské služby povinni učinit opatření ke zjištění totožnosti pachatelů
  • Další služby lze smluvit dle nároků bezpečnostních rizik

Zabezpečení akcí, pořadatelské služby a jejich zaměstnanci

K výkonu zabezpečení akcí jsou, jmenovanými firmami, vybíráni fyzicky zdatní uchazeči s čistým trestním rejstříkem, ochotní pracovat v jakoukoli denní i noční dobu. Přísný výběr k výkonu pořadatelských služeb stvrzuje školení zaměstnanců, které se soustřeďuje na možné situace během služeb, tedy na psychologii, společenské chování, umění zacházet se zbraní apod. Zaměstnanci musí umět vyhodnotit vzniklou situaci na probíhající akci, reagovat tak, aby ochránili nejen majetek klienta, ale především návštěvníky akce. Dobrý výběr pracovníků a neustálé zvyšování odbornosti zajišťuje odběratelům pořadatelské služby v plné profesionální míře ku stálé spokojenosti klienta.

Pořadatelské služby a náhradní plnění

Odběrem jakékoliv činnosti v rámci pořadatelské služby, můžete u vybraných společností uplatnit také nárok na náhradní plnění, které je nutností pro každého zaměstnavatele s více než 25 zaměstnanci, pokud nezaměstnává zdravotně postižené spoluobčany (OZP).


Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice


tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.diseven.cz

D.I.SEVEN, a.s. České Budějovice

Tato bezpečnostní agentura působí na trhu již od roku 1995 a je to jedna z českých profesionálních firem působících po celé ČR s pobočkou i ve městě České Budějovice. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby včetně pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Ochrana osob a majetku je zajišťována v administrativních a průmyslových objektech i soukromých budovách.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. České Budějovice

Je bezpečnostní agentura, jejímž cílem je obor ochrana osob a majetku a bezpečnostní služby, kteréposkytují ve špičkové kvalitě, vždy s profesionálním přístupem. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnanosti. Tato česká bezpečnostní agentura působící i v Jihočeském kraji s pobočkou v Českých Budějovicích nabízí mnoho garancí a záruku kvality.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice, 370 01 

Tel.: +420 387 412 449
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. České Budějovice

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. poskytuje na českém trhu bezpečnostní služby od roku 2002 a patří mezi prosperující bezpečnostní agentury ve městě České Budějovice. I tato bezpečnostní agentura má v nabídce kompletní bezpečnostní služby jako je zabezpečení akcí, pořadatelské služby, ostraha objektů, ochrana osob a majetku atd. Všechny poskytované bezpečnostní služby jsou prověřené mnoha certifikáty. Tato bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní služby s možností odběru náhradního plnění.