Úklidové firmy-nabídka úklidových služeb a prací České Budějovice

Ve městě České Budějovice působí Úklidové firmy, jejichž podnikatelský záměr je kompletní nabídka úklidových služeb a prací včetně zásobování úklidovými a hygienickými prostředky. Poskytované úklidové služby Vám zajistí každodenní úklid např. úklid kanceláří administrativních budov, výrobních hal, podzemních garážových stání, technologických objektů, výrobních hal aj. Úklidová firma Vám poskytne také úklidové práce jako, generální úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích, malování, před kolaudací atd. Kvalitní úklidové firmy Vám poskytnou úklidové služby ve špičkové kvalitě a Vaše budova bude udržována v permanentní čistotě pro Vaše zaměstnance, klienty i návštěvníky.

Každodenní pravidelný úklid kanceláří

Každá úklidová agentura nabízí každodenní pravidelné úklidové služby a úklidové práce. Jejich četnost se vykonává vždy smluvně dohodou dle požadavků klienta. Každodenní úklidové služby, zejména pak úklid kanceláří obsahují i zásobování a doplňování hygienického programu a dezinfekčních prostředků. Úklidové práce při úklidu kanceláří obsahují základní každodenní úklid např. luxování, vytírání podlah, schodů a mytí výtahů. Utírání prachu a ošetření nábytku leštěnkou. Mytí umyvadel, toalet a sprch, doplňování zásobníků mýdlem, hygienickými prostředky a dezinfekčními prostředky. Obsluha, nebo ruční mytí a úklid nádobí. Vysypávání odpadkových košů, třídění odpadu a jeho následná likvidace do příslušných kontejnerů. Úklidové služby se provádějí vždy podle požadavků klienta a domluveného smluvního rozpisu prací. Do úklidových prací je možné zahrnout i poskytování úklidové služby jako pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch příslušných budov s údržbou chodníků, parkovišť a zeleně podle období.

Nabídka úklidových prací – nepravidelný úklid a práce na objednávku

Úklidové firmy poskytují nejen úklid kanceláří, ale také poskytují komplexní nabídku úklidových prací týkající se výrobních hal, podzemních garážových stání, technologických budov atd. Tato nabídka úklidových služeb a prací obsahuje např. extrakční čištění koberců a ošetření pevných ploch polymerními vosky k dosahu oživení zastaralé podlahové krytiny a její ošetření proti oděru a ošlapu. Dále Vám úklidová agentura může nabídnout mytí skleněných přepážek a mytí oken, mytí a očista fasád s možností zajištění horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. Čištění textilních vertikálních žaluzií a plastových, nebo hliníkových vnitřních i venkovních horizontálních žaluzií. Úklidová služba zahrnuje také kompletní nabídku, jako jsou generální úklidy před kolaudací, po stavebních rekonstrukcích a úpravách, po malování atd.


Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice
370 01 

tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. České Budějovice

D.I.SEVEN, a.s. je úklidová agentura nabízející úklidové práce od roku 1995. Je to jedna z předních pražských agentur, která Vám zajistí svým profesionálním přístupem vysokou kvalitu nabízených služeb.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice


tel./fax: (+420) 387 412 449
e-mail: ceske.budejovice@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. České Budějovice

Tato úklidová firma je dceřinou společností úklidové agentury D.I.SEVEN, a.s. Úklidová služba této společnosti zahrnuje komplexní denní i nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní i zimní údržbu bezprostředního okolí objektu atd.

Kontakt

Žižkova tř. 1321/1
České Budějovice, 370 01

Tel.: +420 387 412 449
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. České Budějovice

Úklidová agentura SIPADAN a.s. se na trhu s úklidovými službami pohybuje v Praze i po celé ČR od roku 2002. Spolu se svými službami, mezi něž patří např. úklid kanceláří a jiné úklidové práce svým klientům nabízí i náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail:  praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. České Budějovice

Úklidové služby společnosti D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid kdekoliv v Praze, ale i po celé ČR. Tato úklidová agentura mimo jiné nabízí i náhradní plnění.